Pomieszczenia biurowe do wynajęcia!

By in
1499
Pomieszczenia biurowe do wynajęcia!

Oferujemy do wynajęcia:
– wyremontowane pomieszczenia o powierzchni od 17 m2 do 200 m2. (dostępne powierzchnie 20m2, 40m2, 60m2, 80m2 oraz większe ) z możliwością dowolnej aranżacji, istnieje możliwość adaptacji parteru na pomieszczenia odnowy biologicznej, SPA, gabinety lekarskie;
– sale konferencyjne wraz z wyposażeniem multimedialnym;
– miejsca parkingowe – łącznie 250 stanowisk;

Pomieszczenia, zlokalizowane w kompleksie biurowym położonym przy ul. Mikołowskiej 29 w Mysłowicach, wyposażone są w stałe łącze internetowe, cyfrową centralę telefoniczną, część pomieszczeń jest klimatyzowanych, w pozostałych istnieje możliwość instalacji klimatyzacji oraz stref dostępu zabezpieczonych kartami magnetycznymi.

Dodatkowe informacje
Budynki znajdują się u zbiegu ul. Mikołowskiej – głównej ulicy wylotowej Mysłowic w bezpośrednim sąsiedztwie węzła komunikacyjnego autostrady A4 (ok.1 km), z ul. Obrzeżną Zachodnią, która stanowi docelowe przedłużenie Drogowej Trasy Średnicowej w kierunku Jaworzna oraz trasy S1 (ok. 5 km).
Cały teren, zabudowany dwoma budynkami biurowymi 5-cio kondygnacyjnymi oraz budynkiem portierni jest ogrodzony,monitorowany i chroniony przez całą dobę. Do obiektów przylega parking na ok. 250 samochodów wjazd jest zabezpieczony bramkami otwieranymi za pomocą kart magnetycznych. W budynkach znajdują się 2 sale konferencyjne, bufet i agencja pocztowa.

Szczegółowe informacje udzielam telefonicznie lub mailem.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Poniżej prezentujemy zdjęcia poglądowe.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)