Miejsca noclegowe

Z myślą o wszystkich, którzy chcieliby zatrzymać się na pewien czas w Mysłowicach utworzyliśmy w naszym obiekcie miejsca noclegowe. Obecnie posiadamy ich ponad 60.

Pokoje wyposażone są według dwóch standardów. Standard pierwszy opiera się na pokojach wyposażonych w aneks kuchenny, łóżka (ilość zależna od ilości miejsc w danym pokoju) oraz łazienkę. Drugi ze standardów jest wyposażony jedynie w łazienkę oraz łóżko, natomiast kuchnia znajduje się w części wspólnej.

Oferujemy Państwu usługi noclegowe dla pracowników firm i osób prywatnych w bardzo dobrych warunkach mieszkaniowych w 4 piętrowym budynku położonym w Mysłowicach przy ulicy Mikołowskiej numer 29.

Lokalizacja budynku znajduje się przy głównej ulicy wylotowej z miasta Mysłowice, w bezpośrednim sąsiedztwie węzła komunikacyjnego autostrady A4 (ok.1 km), z ul. Obrzeżną Zachodnią, która stanowi docelowe przedłużenie Drogowej Trasy Średnicowej w kierunku Jaworzna oraz trasy S1 (ok. 5 km).


W pobliżu obiektu 800 m znajdują się sklepy Biedronka, Tesco, Pepco, Apteka.

Cały teren jest ogrodzony i chroniony przez całą dobę na obiekcie znajduje się parking i punkt agencji pocztowej oraz bufet.

Nasze niskie konkurencyjne rynkowo ceny, nawet dla bardzo wymagających klientów, uzależnione są od standardu pokoju i czasu pobytu. Zapewnią doskonałe warunki mieszkaniowe dla dużych grup pracowniczych oraz osób pragnących zatrzymać się u nas na dłuższy czas.

Ceny pobytu rozpoczynają się od 20,00 zł os/doba w pokojach Standard

Oferujemy następujące standardy pokoi:

 1. Standard plus ( 11 pokoi 4 osobowych ) wyposażonych w:
  a) łazienkę ( kabina prysznicowa, umywalka, wc ),
  b) aneks kuchenny ( lodówka, płyta grzewcza, zlewozmywak, czajnik bezprzewodowy, mikrofala, naczynia, garnki, sztućce ),
  c) 4 łóżka jednoosobowe,
  d) szafę,
  e) internet bezprzewodowy,
  f) suszarkę na pranie.
  Pralka jest ogólnodostępna na piętrze.
 2. Standard ( 4 pokoje 4 osobowe , 2 pokoje 2 osobowe ) wyposażony w:
  a) 4 łóżka lub 2 łóżka jednoosobowe,
  b) szafę,
  c) lodówkę,
  d) internet bezprzewodowy,
  e) suszarkę na pranie.

Na piętrze ogólnodostępne są:
a) łazienka ( 3 kabiny prysznicowe, 3 WC, 5 umywalek ),
b) kuchnia ( 2 kuchnie elektryczne, 3 mikrofalówki, 2 zlewozmywaki, naczynia, garnki, sztućce ),
c) pralka,